شرکت ارقام نگار اندیشه با رویکرد کمک به توسعه کسب و کارهای مشتریان ارزشمند خود در راستای ایجاد تحول دیجیتال جهت کمک به تحول کسب و کارها با خودکارسازی فرآیندهای سازمانی، جشنواره تحویل دیجیتال را برگزار می کند. در این جشنواره مشتریان فعلی باران ۳۶۰ می توانند نرم افزارهای مختلفی شامل حسابداری، خزانه داری، حقوق و دستمزد، اسمارت ایونت، داشبورد مدیریتی، تحلیل رفتار مشتریان (FRM) و کنترل تولید را به قیمت سال ۱۴۰۲ تهیه کنند. این جشنواره و تخفیف های مربوطه صرفا تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ قابل استفاده است.

جشنواره تحول دیجیتال باران ۳۶۰ ویژه مشتریان نرم افزار باران

فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگی که از نرم افزارهای باران ۳۶۰ استفاده می کنند با استفاده از نرم افزارهایی نظیر تحلیل رفتار مشتریان (FRM)، داشبورد مدیریتی و اسمارت ایونت می توانند با بررسی دقیق رقتار مشتریان و مطالعه دقیق آمار و اطلاعات کلیه شعب فروشگاه ها، ضمن اشراف به وضعیت کسب و کار و آگاهی از گردش مالی و عملکرد مشتریان و شعب، با استفاده از داده های بروز و تحلیل های تخصصی، رفتار مشتریان در دوره های دلخواه با نرم افزار RFM بهترین استراتژی ها را برای حفظ مشتریان، توسعه بازار و تامین هوشمندانه کالا اتخاذ کنند.

هنگامی که تصمیمات مدیران کسب و کار از طریق نرم افزارهای مالی و اداری در کل سیستم و اجزای سازمان قابل پیاده سازی و رصد باشد، مدیران و مالکین کسب و کار می توانند لحظه به لحظه و بصورت دوره ای، نتایج تصمیمات خود را دیده و با رصد داده ها و عملکرد شعبات خود هرگونه خطا یا اشکال را به موقع برطرف یا اصلاح کنند. نرم افزار باران ۳۶۰ به عنوان یک سیستم جامع و کامل جهت مدیریت سازمانی فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ، با برخورداری از انواع زیرسیستم های نظارتی و مدیرتی در کنار سیستم های جامع مالی و اداری (ERP) امکان نظارت و مدیریت ۳۶۰ درجه کسب و کار را برای مالکین، سهامداران و مدیران فراهم کرده است.

نرم افزارهای و سیستم هایی نظیر نر افزار مدیریت هوشمند رویدادها (Smart Event)، نرم افزار تحلیل رفتار مشتریان (FRM) و نرم افزار داشبورد مدیریتی (Dashboard) جزو زیرسیستم هایی هستند که در سطح کشور فقط در نرم افزار باران ۳۶۰ قابل مشاهده و استفاده هستند و با توجه به اینکه این سیستم ها بصورت بومی بر اساس نردیک به دو دهه تجربه موفق شرکت ارقام نگار اندیشه تولید و پیاده سازی شده اند، نمونه مشابه دیگری از آنها در سایر نرم افزارها و سیستم ها وجود ندارد.

به مدیران و صاحبان کسب و کارها توصیه می شود از فرصت پیش آمده حداکثر استفاده را کرده و با تخفیف موجود در جشنواره نسبت به تامین نرم افزارهای مورد نیاز خود اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و برگزاری جلسات مشترک، با واحد فروش با شماره ۴۵۸۳۱ (۰۲۱) داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید.

مطالب باران ۳۶۰ را برای علاقمندان به اشتراک گذارید: